KONST / Litografier / Färglitografi 13062539
nr 1306 2539
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 7/260. Motivet: 35x26 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
måndag 10 februari 2020
kl 19:19:14